Úvod / Články / SPRÁVY a novinky / Nová navesová pneu FULDA REGIOTONN 3
Tlačiť

Nová navesová pneu FULDA REGIOTONN 3

Fulda uvádza na trh novú návesovú pneumatiku kompletne spĺňajúcu
označenie 3PMSF bez kompromisu na výkone: REGIOTONN 3

Nová navesová pneu FULDA REGIOTONN 3

Fulda uvádza na trh novú návesovú pneumatiku kompletne spĺňajúcu označenie 3PMSF bez kompromisu na výkone: REGIOTONN 3

V tomto segmente zákazník očakáva vysoký kilometrový prebeh, skvelý výkon vo všetkých poveternostných podmienkach a nízke náklady na kilometer.
Vývoj predpisov pre zimné pneumatiky v mnohých európskych krajinách vyžaduje pneumatiky označené 3PMSF / snehová vločka aj na nápravách návesu/prívesu.

Preto bola nová pneumatika špeciálne navrhnutá tak, aby ponúkla označenie 3PMSF a rozšírené schopnosti v každom počasí pri zachovaní vysokého kilometrového výkonu a dlhej životnosti na všetkých typoch cestnej dopravy:

 • Diaľková doprava
 • Regionálna doprava
 • Doprava operujúca na zlom povrchu vozovky
 • Mestská premávka

REGIOTONN 3 – Kľúčové vlastnosti

Nová pneumatika je vybavená najnovšou technológiou dezénu v kombinácii s robustnou konštrukciou kostry a prináša nasledujúce výhody, ktoré pomáhajú znížiť prevádzkové náklady:

 • Vysoký kilometrový výkon vo všetkých cestných aplikáciách
 • Funkčná všestrannosť v širokej škále nasadenia – od diaľkovej po mestskú dopravu
 • Zimný výkon (3PMSF) a brzdný výkon po celé obdobie životnosti, v súlade s novou i budúcou legislatívou
 • Nízka spotreba paliva vďaka dobre regulovanému valivému odporu

 1. Optimalizovaný 5-rebrový dezén behúňa (6 rebier v rozmere 435/50R19.5 a 385/55R22.5) - Optimalizované rozloženie rebier pre zabezpečenie rovnomerného rozloženia tlaku a robustnosti ramien vo všetkých rozmeroch pneumatík. Vyhodou je odolnosť proti poškodeniu a opotrebovaniu vzhľadom na vysoký kilometrový prebeh a dlhú životnosť v náročných podmienkach.
 2. Hlboké priečne drážky sahajú až do 2/3 hĺbky dezénu - Drážky vytvárajú dodatočné  záberové hrany, ktoré sa zakusujú do vozovky až do neskorej životnosti pneumatiky. Označenie 3PMSF; v súlade s prísnymi predpismi EU pre zimné pneumatiky; krátka brzdná dráha a lepšia priľnavosť na mokru po celý čas životnosti pneumatiky.
 3. Behúňová zmes s vysokým odvodom tepla odolná voči oderu - Chemické zloženie zmesi a jej polymérová sieť zabezpečuje skvelý valivý odpor v kombinácii s vynikajúcou odolnosťou proti opotrebovaniu behúňa a poškodeníu. Vysoký kilometrový výkon a nízka spotreba paliva.
 4. Vyšší objem opotrebovateľnej gumy v rozmere 385/65R22.5 - Lepšia ochrana proti zachytávaniu kamienkov alebo pri premávke na horších povrchoch vozovky, menšie riziko poškodenia plášťa. Dlhšia životnosť v náročných podmienkach, vylepšená odolnosť proti poškodeniu a protektorovateľnosť.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Kontakt:

GUMEX Slovakia
Cabajská 21/25
949 01 Nitra
Slovensko

Tel.: 037 / 652 65 89
Mobil: 0903 433 275

E-mail: info@gumexslovakia.sk

IČO: 33639477
DIČ: 1029007881
IČ DPH: SK1029007881

Kde nás nájdete?  - klikni na Mapu