Úvod / Články / SPRÁVY a novinky / FULDA SportControl 2 - osobné UHP pneu
Tlačiť

FULDA SportControl 2 - osobné UHP pneu

Značka Fulda oznamuje, že uvádza na trh nové vysoko výkonné (UHP) letné pneumatiky SportControl 2. Najnovšie UHP pneumatiky boli skonštruované s cieľom zvýšenia výkonnosti na mokrých i suchých cestách. Fulda v ich podobe ponúka opäť kvalitné nemeckou technológiu za priaznivú cenu, ale bez akýchkoľvek kompromisov, pokiaľ ide o výkonnosť.

FULDA SportControl 2 - osobné UHP pneu

Vysoká výkonnosť
Konštruktéri značky Fulda vyvinuli pokročilý dezén behúňa, ktorý optimalizuje kontakt s vozovkou a vyrovnáva rozloženie tlaku v pneumatike, čo skracuje brzdnú vzdialenosť na suchom povrchu.

Široké a tuhé vonkajšie ramená obmedzujú deformáciu behúňa. Pre vodičov to znamená presnejšie riadenie a vysokú účinnosť na suchej vozovke.

Početné dezénové drážky AquaFlow umožňujú rýchly odvod vody a zaisťujú tak dobrú trakciu na mokre. Zmes behúňa na báze siliky na mokrej vozovke prispieva zase k lepšej ovládateľnosti vozidla.

Výborný pomer cena/výkon

Fulda SportControl 2 dodávajú vodičovi pri jazde na suchom i mokrom povrchu pocit istoty, a to pri vynikajúcom pomere cena/výkon. Vďaka úprave veľkosti styčnej plochy behúňa pneumatík s vozovkou ponúkajú totiž aj rovnomernejšie opotrebenie, a teda i vyšší kilometrový výkon.

Odľahčená konštrukcia a zloženie zmesi obmedzujú energetické straty a znižujú tak valivý odpor, čo sa priaznivo podpisuje na spotrebe vozidla.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Kontakt:

GUMEX Slovakia
Cabajská 21/25
949 01 Nitra
Slovensko

Tel.: 037 / 652 65 89
Mobil: 0903 433 275

E-mail: info@gumexslovakia.sk

IČO: 33639477
DIČ: 1029007881
IČ DPH: SK1029007881

Kde nás nájdete?  - klikni na Mapu